Дата: 31 липня 2014
новини, 31 липня 2014

Кіровоградські спортсмени взяли участь в чемпіонаті України з кульової стрільби серед дорослих

Із 24 по 30 липня у Львові проходив чемпіонат України зі стрільби кульової серед дорослих спортсменів. У змаганнях взяли участь 130 спортсменів, у т.ч. 11 представників Кіровограда, повідомляється на сайті міської ради.

Найкращий результат серед кіровоградських спортсменів продемонстрував Олександр Зайцев, який в особистому заліку посів шосте місце. Учень відділення інваспорту комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» Олександр Костик, змагаючись зі здоровими спортсменами, зайняв у фіналі 12 місце і виконав норматив майстра спорту України. У командному заліку чоловіча та жіноча команди стали шостими. Тренують спортсменів Ілгам та Олена Ібрагімови.