Дата: 15 квітня 2014
новини, 15 квітня 2014

Кіровоград приймав чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед дорослих і молоді

Кіровоград приймав чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед дорослих і молоді. За підсумками змагань, які проходили в ОСДЮСШОР «Надія», жіноча команда Кіровограда посіла третє загальнокомандне місце, повідомляється на сайті міської ради.

В індивідуальному заліку в багатоборстві наша спортсменка Яна Горохова стала бронзовою призеркою чемпіонату України серед молоді.

Виступаючи в окремих вправах Яна Горохова стала також чемпіонкою України у вправі на брусах та завоювала друге місце у вільних вправах, Вікторія Ковтун виборола бронзову медаль у вправі на брусах та срібло у вільних вправах а Віталій Арсеньєв став третім у вправах на кільцях.