Дата: 7 квітня 2014
новини, 7 квітня 2014

Кіровоград приймав фіналістів обласної спартакіади з баскетболу серед дівчат

У спортивному клубі «Зірка» відбулися фінальні обласні змагання з баскетболу серед дівчат у залік обласної Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, повідомляється на сайтіміської ради.

У турнірі, організованому спільно Кіровоградським обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України та відділом фізичної культури і спорту Кіровоградської міської ради, взяли участь 5 команд. Перше місце завоювала збірна команда Долинського району. Срібні нагороди вибороли учні Кіровоградського району. Третє місце посіла команда Світловодського району.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами Кіровоградського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.