Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка
Дата: 19 червня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2017/06/19/afisha-biblioteki-im-shevchenka-19-21-chervnja-.htm
афіша, 19 червня 2017

Афіша бібліотеки ім. Шевченка (19-21 червня)

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка


Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує на різноманітні заходи. 


Клуб літнього читання


«Бібліотечне літо для веселих, кмітливих та невгамовних»


Шановні користувачі! Під час літніх канікул в бібліотеці вас очікує багато сюрпризів, несподіванок, конкурсів, майстер-класів, подарунків… Хто любить читати, малювати, займатися рукоділлям, писати вірші, відгадувати ребуси, прийшовши до нас з 10.00 год. до 18.00 год., не буде розчарований, адже обов’язково знайде тут заняття на свій смак.


20 червня о 10 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують дошкільнят на екологічний БІБЛІОпікнік з циклу заходів «Екологія від А до Я» та майстер-клас «Цікаві речі руками нашої малечі». 


20 червня о 11.00  годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Діти та Інтернет. Безпека не гарантована» на тему: «Он-ландія. Безпечна країна».


Протягом літніх канікул запрошуємо юних книгоманів до відділу підліткового читання відвідувати Медіа-центр  «Книжковий кадр: Читацька посмішка влітку». Ви будете знайомитися з новинками літератури українських та зарубіжних письменників, а також журнальною феєрією періодичних видань.


Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати  до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.


1414Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: