Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка
Дата: 6 червня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2017/06/06/anons-masovih-zahodiv-biblioteki-im-shevchenka-6-11-chervnja-.htm
афіша, 6 червня 2017

Анонс масових заходів бібліотеки ім. Шевченка (6-11 червня)

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка


Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує на різноманітні заходи. 


Клуб літнього читання


«Бібліотечне літо для веселих, кмітливих та невгамовних»


6-11 червня о 10.00 працівники відділу дитячого та сімейного читання запрошують малечу розпочати день  з ранкової бібліозарядки на майданчику перед бібліотекою. На вас чекатимуть: екскурсії, вікторини, презентації нових надходжень літератури.


З початком літніх канікул у відділі підліткового читання з 6-8 червня о 10:30 буде проводитися цикл історично-краєзнавчих екскурсів. Отож запрошуємо всіх, хто цікавиться історією рідного краю долучитися до нашої краєзнавчої скарбнички «Літописи Кіровоградщини».


6 червня у відділі підліткового читання об 11:00 буде проводитися «Урок фінансової грамотності». Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наше заняття та дізнатися багато корисної інформації з основ економічних знань.


7 червня о 11 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Діти та Інтернет. Безпека не гарантована» на тему: «Твоє здоров’я та Інтернет».


8 червня  о 10 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують найменших користувачів взяти участь у віртуальному уроці «Безпечні канікули» з циклу заходів клубу «Безпека для малюків».


Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати  до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.


988Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: