Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка
Дата: 22 травня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2017/05/22/anons-masovih-zahodiv-biblioteki-im-shevchenka-22-28-travnja-.htm
афіша, 22 травня 2017

Анонс масових заходів бібліотеки ім. Шевченка (22-28 травня)

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка


Кіровогардська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує на різноманітні заходи.


22 травня о 10 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться інтерактивне голосне читання творів письменників земляків «Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм», присвячене обласному святу поезії. 


23 травня о 15 годині відділ підліткового читання запрошує всіх бажаючих на бібліо-пікнік під відкритим небом «На бібліотечній галявині». Головною ідеєю екскурсії буде соціальне виховання молоді й підлітків, що сприятимуть формуванню естетичних взаємовідносин з довкіллям та екологічної культури. Захід проходитиме в рамках клубу «Уроки Мері Поппінс».


24 травня 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Створення та редагування зображень в програмі Paint».


26 травня об 11 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують дошкільнят та учнів 1-2 класів на «Story-time». На вас чекає інтерактивне голосне читання казки «Горщик каші»  та знайомство з енциклопедією казкових героїв.


Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати  до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.


686Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: