Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка
Дата: 15 травня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2017/05/15/afisha-biblioteki-im-shevchenka-15-21-travnja-.htm
афіша, 15 травня 2017

Афіша бібліотеки ім. Шевченка (15-21 травня)

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка


Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує на різноманітні заходи.


15 травня о 14.30 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему «Створення привітальної листівки он-лайн».


15 травня о 13 годині 30 хвилин фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують учнів 1-3 класів на еко-експедицію «Апгрейд сміття» та презентацію книжкової виставки «Ти і Всесвіт».


16 травня об 11 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують всіх бажаючих на калейдоскоп інформаційних повідомлень «Віршів повна рукавичка».


16 травня у відділі підліткового читання до 200-ї річниці від дня народження М.Костомарова діятиме книжкова виставка «Видатний українець Микола Костомаров». Користувачі відділу познайомляться з літературою про життєвий та творчий шлях славного українського історика, фольклориста та письменника.


17 травня о 14:30 відділ підліткового читання запрошує всіх охочих відвідати медіа – мандрівку «Єврознайка», яка познайомить дітей з традиціями та цінностями європейських країн. Також на книжковій виставці «Book – вояж «Європа: smaieltime» ви зможете переглянути класичну та сучасну літературу європейських письменників.


18 травня об 11 годині запрошуємо всіх бажаючих завітати до відділу дитячого та сімейного читання на майстер-клас «Собака» з циклу «Грай з нами у Танграм».


18 травня фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують учнів 1-5 класів на огляд книжкової виставки «Подорож казковою Європою».


18 травня 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Створення та редагування зображень в програмі Paint».


Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати  до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.


636Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: