Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка
Дата: 8 травня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2017/05/08/afisha-biblioteki-im-shevchenka-10-14-travnja-.htm
афіша, 8 травня 2017

Афіша бібліотеки ім. Шевченка (10-14 травня)

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка


Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує на різноманітні заходи. 


10 травня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему «Створення привітальної листівки он-лайн».


11 травня об 11 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують дошкільнят та учнів 1-2 класів на «Story-time». На вас чекає інтерактивне голосне читання казки «Горщик каші»  та знайомство з енциклопедією казкових героїв.


11 травня о 15:00 годині у відділі підліткового читання проходитиме фольклористична ігрова програма «Червона калина – то наша родина, присвячена Міжнародному Дню сім'ї. Бібліотекарі познайомлять дітей з історією виникнення свята сім'ї та проведуть розважальні конкурси і змагання, що формуватимуть у підлітків розуміння сімейних цінностей та важливість теплих стосунків між рідними та близькими. Також кожен бажаючий зможе переглянути книжкову виставку «Берегиня нашого роду», на якій буде представлена пізнавальна література про сімейні традиції та обереги.


12 травня об 11 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання разом з офіцерами патрульної поліції м. Кропивницького запрошують найменших користувачів взяти участь в ігровій програмі  «Школа спецагентів із безпеки дорожнього руху» 


Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати  до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.


529Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: