Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: політика
Автор:
Дата: 21 серпня, 09:58
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/politics/2018/08/21/sergii-tarovik-nezalezhnist-tse-mozhlivist-kozhnoi-ljudini-tvoriti-svoe-zhittja-v-nezalezhnii-derzhavi.htm
політика, 21 серпня, 09:58

Сергій Таровик: Незалежність – це можливість кожної людини творити своє життя в незалежній державі


Двадцять сім  років дороги позаду. Хороший привід і можливість робити висновки. Але нині це не самоціль. Адже висновки потрібні для того, щоб знати, куди рухатися далі. Про це і поговоримо з головою Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України Сергієм Таровиком.


-  Сергіє Петровичу, ви ще  доволі молода людина ,  які  ваші відчуття  напередодні свята  Дня незалежності ?

День незалежності для мене дуже важливе свято – у цей день воскресла моя Батьківщина .Я ціную те, що зробили для мого покоління  тисячі загиблих героїв, наші діди й прадіди, але  для мене  справжня  незалежність – це розуміння не тільки своїх прав, але в більшій мірі,  й  своїх обов’язків.


Я  впевнений в тому ,що людина повинна сама творити своє життя , а держава давати їй для цього  різні можливості.


Наразі  нам пишатися нічим -  ми не можемо впливати на всі процеси в країні -  тому я  і  шукаю шляхи  стати незалежним  через  активну участь у громадському та політичному  житті країни -  і це дає мені надію, що принаймні мої діти будуть жити у незалежній державі та  будуть по-справжньому незалежними, бо я впевнений , що  в  країні  ЗРОСЛА  Аграрна партія України -  політична сила  нової генерації – не інфантильна, егоїстична та популістична , а ефективна, прагматична та відповідальна перед суспільством.


-   Якою Ви бачите Україну майбутнього?

Що для мене  майбутня Україна? А це, як рідний дім, в якому затишно, панують достаток і злагода. Коли в  кожній сім’ї всі працюють,  вчаться, відпочивають ,мають можливість долучитися до культурної спадщини , живуть у  затишній ,комфортній , сучасній оселі ,  де добре, спокійно і мирно.


Це дуже прості людські речі – тому ми всі і  мріємо про заможну , розвинуту державу , яка надасть кожному з нас широке « вікно можливостей».


А що ми бачимо сьогодні -  чи можуть наші сім’ї жити добре, коли країна рухається не в тому напрямку – кругом панує  безробіття, спад економіки, згортання демократії, свободи слова,  забороняються мирні зібрання, йде поступове перетворення країни на авторитарну, поліцейську. 

 

Монополії душать непомірними тарифами – майже половина українців принижена субсидіями, ціни на продукти харчування  зростають до європейського рівня , а зарплати мізерні , стали  недоступними  необхідні ліки, а уряд пишається реалізацію якихось 145 « фейкових»  реформ, які начебто успішно впровадив.   Молодь, яка є одноліткою незалежності,  відчуває, що умов  для її розвитку, навчання, вирішення житлових  проблем  в державі  немає -  тому і поневіряється по всіх світах , шукаючи кращої долі.


Середній бізнес продовжує гнутися під тиском державних оброків, розрив між бідними і багатими за роки незалежності стабільно росте,  виробнича галузь майже не модернізується -  натомість держава  монополізується,  процвітає корупція, багатіють олігархи і політичні підлабузники. Хіба таку країну хотіли бачити герої Небесної Сотні?


 І влада  ніби - то нова, « демократична», але , на жаль,  вона дбає  тільки про себе , про свої статки,  її  ненажерливість  шокує весь світ.


-  А  Ви , як голова політичної сили,маєте рецепт побудови  комфортної  для проживання держави?

Моя модель  України  зовсім інша – це розвинута , сучасна  європейська держава ,  з високотехнологічним виробництвом.  Задля реалізації цього надважливого  для  нас  завдання  необхідна  зміна самої системи влади,спрощення і рівність умов розвитку бізнесу для кожного,  побудова  міцного економічного  фундаменту  на конкурентних засадах для  створення  підґрунтя  формування  соціально - справедливої держави  для кожного  українця  - такою у моєму розумінні  є  справжня незалежність, коли кожна людина має  можливість реалізувати свої здібності й плани, втілити в життя  свої амбіції  для відчуття власної самоповаги.


Я впевнений , що  вирішенням  проблем незалежної країни  стане  не  лише формальна зміна політичних еліт при владі , ми це вже проходили ,  а й реалізація нової альтернативної  стратегії  розбудови держави,яку розробила команда Аграрної партії України.  Стара модель держави і«старі» політики , які  привели нас в сьогодення,  себе повністю вичерпали і дискредитували  - результат їх роботи – це  зашморг олігархічних кланів на шиї кожного українця , навіть ще ненародженого.


І наше головне завдання цю ситуацію як найшвидше змінити –  тому ми об'єднуємося , структуруємося  і йдемо у владу.


-  А маєте ви професійну команду для реалізації таких серйозних  завдань?

Так , ми не тільки пафосно  кажемо , але й робимо . Наша команда – це професіонали  різних галузей економіки,вони вступають до лав партії, розробляють пропозиції кожен у своєму напрямку – і  таким чином , в  партії  склався потужний кадровий резерв, який сформував 27 внутрішніх рад  - своєрідний прототип  парламентських комітетів, кожна з яких відповідає за конкретну галузь економіки та соціальної сфери  – це промисловість ,  енергетика ,  агропромисловий комплекс ,  освіта, медицина, культура і спорт та інші. 


Ми розуміємо, що час проводити експерименти над народом України вже скінчився – треба брати владу  та як найшвидше створити умови для  повноцінного життя, розвитку і самореалізації кожного з нас.


День незалежності – не лише державне свято, але й особисте свято кожного з нас. Бо тільки у самодостатності та достатку кожного громадянина полягає сила і незалежність держави.


-  Чого  Ви побажаєте своїм землякам у цей день ?

27 річниця – це чималий період. Ми тут багато говорили  про шлях успіхів та невдач , але мені  хотілося б побажати всім  нам  винести  правильні уроки з того, що відбулося за ці 27 років нашої незалежності , щоб винесли  свої уроки  і політики, і люди, і суспільство, щоб  в решті решт українці зрозуміли , що саме через їх вибір наша держава не розвивається і гальмує на місці,але я вірю , що майбутнє України дуже світле , бо  ми насправді велика , заможна країна, а до влади прийдуть справжні патріоти і  професійні , чесні люди  - і настане просвітла година для моєї країни.


Бажаю своїм землякам  прекрасного майбутнього  - адже більшість людей, патріотів України, надіються на чесні вибори, на позитивні зміни у державі.


Хотілося б, щоб  всі ми  пишалися своєю державою, яка багата на родючі землі, корисні копалини, на народні звичаї, на чудові українські пісні .


2453Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

микола21 серпня 15:41
0
Аграрна партія-партія вчорашніх голів колгоспів які вони славно розікрали!Прихопили собі земельки на дітей і внуків і ще тисячи гектарів під цибульку! Їм по барабану що білі що червоні!Хай голосують за нього кріпаки його села які повтітали світ за очі від таких глитаїв!
Відповісти
Вікторія 22 серпня 10:53
0
Правильні думки!
Відповісти
Раїса Павлівна 22 серпня 11:06
0
Погоджуюся - треба створювати умови для кожного , але олігархи будуть заважать.
Відповісти
Павло22 серпня 12:06
0
Підтримую.Чесний і класний мужик.Вірю- за такими людьми майбутнє України
Відповісти
Віра Іванівна22 серпня 12:10
0
Вірю, що у Вас все вийде, якщо будете прислуховуватись до людей, перейматися їхніми проблемами. Удачі Вам у добрих справах!
Нехай Аграрна партія поповнюється справжніми патріотами!
Відповісти
Олександр22 серпня 14:11
0
Бажаю терпиння я вас пидтримую аграрна партия Украины!
Відповісти
Іван Олександрович22 серпня 15:30
0
Плани та думки правильні але чи не буде аграрна партія черговим "технічним кандидатом" по відтягуванню голосів у чиюсь строну??? Особливо зважаючи на останні новини?!
Відповісти
микола27 серпня 14:10
0
Ще раз повторюю-Аграрна партія- це клон-Партії регіонів!
А таким великим працівникам від землі пообіцяли ще трохи земельки або грошенят підкинути-щоб вони розбавили протестні голоси в своєму окрузі!Тому свідомі громодяни повинні розуміти що це передвиборча технологія!Що вони зробили до цього часу-нічого-тільки набили собі кишені-а тепер знову розповідають казки що їм заважали!Хай ідуть під три чорти-дорогу молодим і не продажним!
Відповісти
Петро 27 серпня 15:48
0
Треба розуміти , що партія вже багато разів приватизувалася. Зараз позиціонує себе як класична партія європейського типу. Хочу в це повірити , але не в реаліях України! Якщо переможете і покажете роботу - буду за вас голосувати.
Відповісти
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: