Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: політика
Автор: Відділ організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості
Дата: 1 березня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/politics/2018/03/01/-hto-zverhu-intuitsija-divchat-proti-hlopchachoi-logiki.htm
політика, 1 березня 2018

«Хто зверху?»: інтуїція дівчат проти хлопчачої логіки

Відділ організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості


Хто розумніший, чоловіки чи жінки? Перемагає інтуїція дівчат чи хлопчача логіка? Тисячі років людство шукає відповіді на ці запитання. Розібратися в них прагнули й учні 8 класу комунального закладу «Бережинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», взявши участь у профорієнтаційній інтелектуально-розважальній грі «Хто зверху?».


Це була справжня дуель між хлопцями та дівчатами, що складалася із цікавих та захоплюючих конкурсів, які провела Галина Хлань, фахівець відділу організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості. З першого конкурсу зав’язалася рішуча боротьба. Під час гри команди демонстрували свої знання, інтуїцію, логіку, наполегливість та кмітливість. Вони вгадували «показану пісню» (конкурс «Крокодил»), складали пазли з портретами відомих людей, прослухавши додаткову інформацію про них (конкурс «Склади пазли»), складали слова із заданих літер (конкурс «Збери літери»), із задоволенням взяли участь у конкурсі «Хто я?».


Крім того, цікавими та пізнавальними були бонусні запитання, що давали можливість командам заробити додаткові бали. Боротьба тривала протягом всієї гри. Із невеликим відривом перемогу здобули дівчата, але хлопці пообіцяли в боргу не залишатися. Глядачі вболівали за свої команди, підтримуючи їх оплесками та дружніми вигуками.


Конкурс завершено, все задумане реалізовано!840Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: