Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: фотогалерея
Автор: Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом Кіровоградського обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»
Дата: 2 жовтня, 16:20
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/photo/2017/10/02/vidbuvsja-plener-po-napisannju-budivli-oblasnogo-hudozhnogo-muzeju.htm
фотогалерея, 2 жовтня, 16:20

Відбувся пленер по написанню будівлі обласного художнього музею

Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом Кіровоградського обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»


29 вересня було проведено пленер по написанню будівлі обласного художнього музею. 


4 січня 2017 року виповнюється 25 років з дня офіційного створення Кіровоградського обласного художнього музею на базі картинної галереї розпорядженням Представника президента України від 4 січня 1993 року. Чверть століття – вагома дата, навіть не зважаючи, що до травня 2001 року музей був зачинений для відвідувачів.


До цього ювілею Кіровоградський обласний художній музей організовує низку заходів. Одним з таких перших заходів став мистецький пленер кіровоградських художників, присвячений написанню будівлі музею. 


Будівля, в якій розташовано музей, одна з найгарніших в нашому місті, розташована в центральній частині міста, була побудована на рубежі ХІХ-ХХ століть у стилі модерн. Зазначимо, що на той час будівля музею була одним із зразків нового типу торгівельних будівель на початку ХХ ст.


Висловлюємо щиру вдячність усім художникам, хто відгукнувся на ініціативу музею. Ними стали голова Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України Андрій Хворост, члени НСХУ Валерій Давидов, Анатолій Шаповалов, Анатолій Кімнатний, Василь Коваль, а також Ольга Краснопольська, Наталья Соловйова та Юлія Мартслі. Твори, написані під час пленеру, відвідувачі музею зможуть побачити в експозиційних залах закладу. 
252Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: