Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: фотогалерея
Автор: Валентина Ноженко – головний зберігач фондів Кіровоградського обласного художнього музею
Дата: 9 червня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/photo/2017/06/09/mistetstvo-na-paperi-vasilja-hvorosta.htm
фотогалерея, 9 червня 2017

Мистецтво на папері Василя Хвороста

Валентина Ноженко – головний зберігач фондів Кіровоградського обласного художнього музею


Нещодавно фондове зібрання Кіровоградського обласного художнього музею поповнилося прекрасними офортами, ліногравюрами, літографіями  Хвороста Василя Івановича - живописця і графіка, заслуженого працівника культури України,  члена Національної спілки художників України, знаного творця і колекціонера екслібрисів, і навіть, члена Спілки журналістів, бо він  не тільки майстерно володів  пензлем, але й художнім словом. З Василем Івановичем нас об’єднувала довготривала дружба. В музейній колекції  зберігаються твори передані великим майстром. Та у 2014 році  Василь Іванович Хворост пішов у вічність. 

             

І ось знову цікаве і значне  поповнення передане сином художника, головою Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України Андрієм Хворостом. 17 творів  знаного майстра: «Реве та стогне Дніпр широкий» (1997), «М.В. Гоголь та О.С. Пушкін» (2008), «Пам’ятник О.С. Пушкіну» (1983), «Зустріч О.С. Пушкіна із сім’єю Раєвських», «О.С.Пушкін. Прощання з берегами Дніпра» та інші, стали гідною складовою мистецької колекції музею.

  

Команда КОХМ щиро дякує Андрію Хворосту за чудовий дарунок, поповнення зібрання музею оригінальними графічними творами, які доповнять музейну збірку образотворчого мистецтва художника.  Бажаємо йому та його творчій родині міцного здоров’я, мистецької наснаги та оптимізму.

                                       


900Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: