Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: фотогалерея
Автор: Анатолій Кімнатний –зав. відділом музею –картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»
Дата: 3 червня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/photo/2017/06/03/vidkrilasja-vistavka-tvoriv-charivnii-svit-elizaveti-maistrenko-.htm
фотогалерея, 3 червня 2017

Відкрилася виставка творів «Чарівний світ Єлизавети Майстренко»

Анатолій Кімнатний –зав. відділом музею –картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»


2 червня в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки творів юної талановитої художниці Лізи Майстренко під назвою «Чарівний світ Єлизавети Майстренко». Відкриття виставки приурочене до Міжнародного дня захисту дітей


Єлизавета Віталіївна Майстренко народилася 28 вересня 2007 року                      в нашому місті.


Творчі здібності у маленької Лізи проявилися досить рано, у 4 роки. Спочатку це була ліпка з пластиліну, потім вона стала використовувати більш професійний матеріал – полімерну глину. Згодом додалося малювання та квіллінг, а з рештою Єлизавета опанувала ще кілька технік – аплікацію, виготовлення виробів з бісеру, малювання 3-D ручкою, валяння. Але найбільшого розвитку отримало саме малювання, для якого пішли в хід всі можливі варіанти: олівці, крейда, фломастери, акварель, гуаш, програми для малювання на планшеті, акрилові та олійні фарби. 


Спочатку здібності Єлизавети були помічені та розвинуті в центрі дитячого розвитку «Ладушки»,  потім була участь в майстер-класах в галереї «Єлисаветград». На сьогодні Ліза продовжує свій художній розвиток на індивідуальних заняттях. 


Писати на полотні Єлизавета почала в 2015 році, та вже у квітні 2016                    її картину «Маленькі друзі» з зображенням двох песиків в корзинці придбали на щорічному Великодньому благодійницькому аукціоні, де Єлизавета була відзначена як наймолодша учасниця. В червні 2016 була вона була запрошена                  в Верховну раду на виставку-продаж творчих робіт на користь дітей                                   з особливими потребами, де народними обранцями було придбано три з восьми експонованих картин.


На сьогодні в творчому активі Єлизавети біля тридцяти картин, створених  на полотні акриловими та олійними фарбами. 


Єлизавета вважає, що для неї малювання - це її життя, і використовує вона для цього кожну вільну хвилину та будь-яку можливість, коли дозволяє обстановка – у блокноті, що завжди з нею, у дворі на паркані та асфальті,                         і звичайно, на полотні в майстерні. На відкритті виставки юна художниця подарувала до фондів музею свою роботу «Блондинка», 2016 року.


«Малювання приносить мені радість, а я ділюся своєю радістю                             зі світом!» - цитуємо Єлизавету.          


1040Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: